Kurumsal

Hakkımızda

KODAR olarak Ar-Ge çalışmalarına büyük önem veren, Elektronik ve Mobil teknolojileri birleştirmeye yönelik geliştirdiğimiz donanım ve yazılım çözümleri ile tanınmaktayız. Hedefimiz ülkemizi ve sektörümüzü en üst seviyede temsil etmek ve hizmet vermektir.

Deneyimli ve alanında uzman kişilerden oluşan KODAR ekibi olarak, müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın ihtiyaçları doğrultusunda anahtar teslim projelerden, ortak geliştirmeye, sistem entegrasyonundan, proje danışmanlığına kadar gereken hizmetleri üstlenmekteyiz. Amacımız en yenilikçi ürünleri, en iyi teknoloji işbirliğiyle, en iyi hizmet ve desteği sağlayarak sunmaktır.

2013 yılında kurulan firmamız, İstanbul’daki merkezinde 10+ uzman çalışanı ile hizmet vermektedir. Yazılım geliştirme, teknik ve idari destek alanında genç ve dinamik bir kadroya yer veren firmamız internet of things çözümlerinde ilklere imza atmayı hedeflemektedir. Bu bağlamda üniversiteler ve kurumlarla ortak yürüttüğümüz projelerde, akademisyen ve uzmanların danışmanlığı ile firmamızın bilgi birikimi ve tecrübesini birleştirerek başarılı çalışmalar gerçekleştirmekteyiz.

kodar vizyonu


VİZYONUMUZ

Kuruluşumuzda belirlediğimiz rotamızdan sapmadan Türkiye ve komşu ülkelerde marka değerimizi daha tanınır hale getirmek, insanlara daha yüksek bir kullanıcı deneyimi yaşatıp, mutlu olmalarını sağlamaktır.MİSYONUMUZ

Türk teknoloji ve Ar-Ge sektöründe kaliteli, sürdürülebilir, yenilikçi ve fark yaratan ürünlerin yer aldığı bir marka devamlılığı sağlamaktır. İşlevden uzaklaşmadan kullanıcılar ile duygusal etkileşim kuran ürünler sunan firmamız, sahip olduğu bu değerleri hiçbir başarının bedelsiz olmayacağı bilinci ile geleceğe de aktarmaya kararlıdır.KALİTE POLİTİKAMIZ

Ürettiğimiz yüksek teknoloji ürünleri, işlevsel ve kaliteli yazılım çözümlerimizle müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılarken;
NEDEN KODAR?
'Gelişime açığız' Ülkemiz dışında üretilmiş olan teknolojileri ithal etmek yerine, teknolojiyi üreten firmalar arasında olmak istiyoruz. İhtiyaçlarınızı tümüyle karşılayan sistemleri kendi bünyemizde geliştirmek istiyor, bu sebeple Ar&Ge’ye önem veriyoruz.
ESNEK
ESNEK
YENİLİKÇİ
YENİLİKÇİ
EKONOMİK
EKONOMİK
ENTEGRE
ENTEGRE
Branding

We create meaningful experiences through innovation in storytelling, technology, entertainment and products.

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the standard dummy text. Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

1997 to 2014 - Branding
Photography

A first impression can make or break you. we can help you find the precise message to clearly.

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the standard dummy text. Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

1999 to 2014 - Photography
Şirket ve Tescilli Marka Logolarımız